RN732ATTD2672B50
MFR.Part #
RN732ATTD2672B50
JLCPCB Part #
C4032526
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS