RN732ATTD2581F10
MFR.Part #
RN732ATTD2581F10
JLCPCB Part #
C4211421
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.58kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS