RN732ATTD2521F10
MFR.Part #
RN732ATTD2521F10
JLCPCB Part #
C4094339
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.52kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS