RN732ATTD2520D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD2520D25
JLCPCB Part #
C4082987
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 252Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS