RN732ATTD24R9B50
MFR.Part #
RN732ATTD24R9B50
JLCPCB Part #
C4269222
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS