RN732ATTD2492B25
MFR.Part #
RN732ATTD2492B25
JLCPCB Part #
C4049553
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS