RN732ATTD2490B25
MFR.Part #
RN732ATTD2490B25
JLCPCB Part #
C4158154
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS