RN732ATTD2402B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD2402B50
JLCPCB Part #
C4296846
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS