RN732ATTD2322F50
MFR.Part #
RN732ATTD2322F50
JLCPCB Part #
C4184840
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS