RN732ATTD22R6F100
MFR.Part #
RN732ATTD22R6F100
JLCPCB Part #
C3924793
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS