RN732ATTD2262F100
MFR.Part #
RN732ATTD2262F100
JLCPCB Part #
C3935394
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS