RN732ATTD2233F100
MFR.Part #
RN732ATTD2233F100
JLCPCB Part #
C4233802
Description
-55℃~+155℃ 100mW 223kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS