RN732ATTD2200F25
MFR.Part #
RN732ATTD2200F25
JLCPCB Part #
C4287569
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS