RN732ATTD2132F50
MFR.Part #
RN732ATTD2132F50
JLCPCB Part #
C4098532
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS