RN732ATTD2132F100
MFR.Part #
RN732ATTD2132F100
JLCPCB Part #
C4002700
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS