RN732ATTD2131A25
MFR.Part #
RN732ATTD2131A25
JLCPCB Part #
C4115285
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.13kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS