RN732ATTD2101D50
MFR.Part #
RN732ATTD2101D50
JLCPCB Part #
C4274284
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS