RN732ATTD2081B05
MFR.Part #
RN732ATTD2081B05
JLCPCB Part #
C4203941
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.08kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS