RN732ATTD2051B10
MFR.Part #
RN732ATTD2051B10
JLCPCB Part #
C4001200
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.05kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS