RN732ATTD2032F50
MFR.Part #
RN732ATTD2032F50
JLCPCB Part #
C3985048
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS