RN732ATTD2031D25
MFR.Part #
RN732ATTD2031D25
JLCPCB Part #
C4137843
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.03kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS