RN732ATTD2031B50
MFR.Part #
RN732ATTD2031B50
JLCPCB Part #
C4308993
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.03kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS