RN732ATTD1933F50
MFR.Part #
RN732ATTD1933F50
JLCPCB Part #
C4277127
Description
-55℃~+155℃ 100mW 193kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS