RN732ATTD1932B50
MFR.Part #
RN732ATTD1932B50
JLCPCB Part #
C4286834
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS