RN732ATTD1931A10
MFR.Part #
RN732ATTD1931A10
JLCPCB Part #
C4259363
Description
-55℃~+155℃ 1.93kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS