RN732ATTD1912C50
MFR.Part #
RN732ATTD1912C50
JLCPCB Part #
C4343720
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS