RN732ATTD1911C50
MFR.Part #
RN732ATTD1911C50
JLCPCB Part #
C3975408
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS