RN732ATTD1871F50
MFR.Part #
RN732ATTD1871F50
JLCPCB Part #
C4011393
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS