RN732ATTD1822A25
MFR.Part #
RN732ATTD1822A25
JLCPCB Part #
C4341041
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS