RN732ATTD1820F25
MFR.Part #
RN732ATTD1820F25
JLCPCB Part #
C4257256
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS