RN732ATTD1820B10
MFR.Part #
RN732ATTD1820B10
JLCPCB Part #
C3952040
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS