RN732ATTD1801A10
MFR.Part #
RN732ATTD1801A10
JLCPCB Part #
C3917725
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS