RN732ATTD1780C50
MFR.Part #
RN732ATTD1780C50
JLCPCB Part #
C3943803
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS