RN732ATTD1762D10
MFR.Part #
RN732ATTD1762D10
JLCPCB Part #
C4144386
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS