RN732ATTD1761F50
MFR.Part #
RN732ATTD1761F50
JLCPCB Part #
C4073007
Description
-55℃~+155℃ 1.76kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS