RN732ATTD1720B10
MFR.Part #
RN732ATTD1720B10
JLCPCB Part #
C4333159
Description
-55℃~+155℃ 100mW 172Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS