RN732ATTD16R0B25
MFR.Part #
RN732ATTD16R0B25
JLCPCB Part #
C186434
Description
100mW 150V 16Ω ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS