RN732ATTD1691A10
MFR.Part #
RN732ATTD1691A10
JLCPCB Part #
C4281865
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS