RN732ATTD1690F25
MFR.Part #
RN732ATTD1690F25
JLCPCB Part #
C3919371
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS