RN732ATTD1650B25
MFR.Part #
RN732ATTD1650B25
JLCPCB Part #
C4190755
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS