RN732ATTD1601B25
MFR.Part #
RN732ATTD1601B25
JLCPCB Part #
C186480
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 100mW 150V ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS