RN732ATTD1600B50
MFR.Part #
RN732ATTD1600B50
JLCPCB Part #
C4222279
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS