RN732ATTD1582F50
MFR.Part #
RN732ATTD1582F50
JLCPCB Part #
C3999282
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS