RN732ATTD1503B50
MFR.Part #
RN732ATTD1503B50
JLCPCB Part #
C3973092
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS