RN732ATTD1500A05
MFR.Part #
RN732ATTD1500A05
JLCPCB Part #
C3979732
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS