RN732ATTD12R1F100
MFR.Part #
RN732ATTD12R1F100
JLCPCB Part #
C4191576
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS