RN732ATTD1292F50
MFR.Part #
RN732ATTD1292F50
JLCPCB Part #
C4247622
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS