RN732ATTD1203D50
MFR.Part #
RN732ATTD1203D50
JLCPCB Part #
C4115117
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS