RN732ATTD1180F10
MFR.Part #
RN732ATTD1180F10
JLCPCB Part #
C4552444
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS