RN732ATTD1171A25
MFR.Part #
RN732ATTD1171A25
JLCPCB Part #
C4266388
Description
-55℃~+155℃ 1.17kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS